Tytani pracy. Rada Seniorów Starachowice podsumowała czteroletnią kadencję

1 dzień temu
Radni trzeciej kadencji starachowickiej Rady Seniorów podsumowali minione cztery lata pracy. Trudno odmówić im zaangażowania. Uroczyste podsumowanie trzeciej kadencji starachowickiej Rady Seniorów odbyło się w czwartek, 25 czerwca w sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach. Słow uznania i gratulacji nie szczędzili radnym seniorem prezydenci Marek Materek i Marcin Gołębiowski. Wspólnie z Anetą Gołębską podziękowali radny z minione 4 lata pracy.

- Nie nadążamy za dniami, które nam uciekają - mówi Mirosław Głuchowski, przewodniczący RS. - Minęło cztery lata nie wiem kiedy. Z sentymentem wspominam ten czas. Kończy się kadencja Rady Seniorów, w imieniu których dziękuję wszystkim instytucjom i partnerom podejmowanych inicjatyw. Dzięki temu nasz głos był słyszany. Dziękujemy organizacjom senioralnym działającym na terenie miasta. Trzecia kadencja dobiega końca, każdy z was wniósł swój wkład i pozostawił po sobie ślad

Okolicznościowe podziękowania otrzymali: Mirosław Głuchowski, Iwona Dziubińska-Czerko, Dorota Jantos, Bożena Maciąg, Elżbieta Sokół, Bożena Cy
Idź do oryginalnego materiału