"Trzeba to uciąć, bo będą się z nas śmiać". Radny KO poparł PiS. I jest na wylocie
1 godzina temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- "Trzeba to uciąć, bo będą się z nas śmiać". Radny KO poparł PiS. I jest na wylocie
Powiązane
Absolutoryjna sesja Rady Miasta Lubartów
1 godzina temu
Polecane
Wakacje w mieście
1 godzina temu
PSZOK czasowo nieczynny
1 godzina temu











