Tłumy na otwarciu polkowickiego „Grzybka”

2 tygodni temu

Tłumy mieszkańców Polkowic i okolicznych miejscowości pojawiło się na otwarciu kompleksu zewnętrznych basenów zwanych popularnie „Grzybkiem”. Na gości czekało wiele atrakcji i niespodzianek a wejście tego dnia było za symboliczną złotówkę.

Baseny zostały kompletnie zmodernizowane. W obiekcie znajduje się strefa rodzinna, w której najmłodsi będą mogli korzystać z brodzika z atrakcjami wodnymi, a starsze dzieci z wodnego placu zabaw. Natomiast do skorzystania z niecki rekreacyjnej zachęcamy wszystkich, którzy są zwolennikami: masażerów, gejzerów, rwącej rzeki, groty ze sztuczną falą, jak również wspinaczki.

– Od początku wakacji wszystkich mieszkańców, i tych małych i tych większych, zapraszamy na baseny otwarte, tak zwanego „Grzybka”. Mam nadzieję, iż wakacje będą słoneczne i pozwolą na to, aby w tym miejscu rodzinnie spędzać wolny czas – zaprasza Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

W pierwszym dniu otwarcia popularnego „Grzybka”, przed kasą ustawiła się gigantyczna kolejka. Pierwsi pojawili się na basenach na kilka godzin przed oficjalnym otwarciem.Basen jest czynny codziennie od godz. 10. do 19.

Idź do oryginalnego materiału