– W sytuacjach kryzysowych najważniejsze jest współdziałanie – podkreślił wojewoda warmińsko-mazurski Radosław Król podczas konferencji w Elblągu poświęconej roli subregionu Zalewu Wiślanego jako hubu odporności państwa i bezpieczeństwa obywateli. Jak zaznaczył wojewoda, utworzenie subregionu jest dowodem na to, iż skuteczna kooperacja samorządów jest możliwa. Samorząd działający w pojedynkę to za mało. Trzeba włączyć się do […]
Subregion Zalewu Wiślanego ma wzmacniać bezpieczeństwo państwa
6 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Subregion Zalewu Wiślanego ma wzmacniać bezpieczeństwo państwa
Powiązane
Atak na statek w cieśninie Ormuz
44 minut temu
Remont dróg w Nasielsku
2 godzin temu
CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]
2 godzin temu
Piątkowa sesja Rady Powiatu
2 godzin temu
Polecane
Poświęcenie pojazdów (info)
12 minut temu
Carney rozmawiał z Trumpem o Arktyce i NATO
24 minut temu
Dziękujemy za wszystko, już umiemy iść…
1 godzina temu
Orkiestra Dęta OSP Lubartów zagrała na rynku
1 godzina temu





![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)









