Startuje nowa partia. Po stronie obozu rządzącego robi się ciasno

1 godzina temu
Senatorowie Zygmunt Frankiewicz, Wadim Tyszkiewicz i Andrzej Dziuba oraz grupa samorządowców promują swoje ugrupowanie, Nową Polskę. To kolejna partia, która powalczy o centrum. W tej części polskiej sceny politycznej robi się już bardzo ciasno.
Idź do oryginalnego materiału