Samorządowcy, dyrektorzy i menedżerowie ukończyli MBA w Akademii Łomżyńskiej

4 godzin temu

31 osób ukończyło pierwszą edycję studiów Master of Business Administration w Akademii Łomżyńskiej. W gronie absolwentów znaleźli się przedsiębiorcy, samorządowcy, radni, osoby kierujące instytucjami publicznymi i spółdzielniami, a także przedstawiciele administracji rządowej i rolniczej. To pierwsza taka grupa w historii łomżyńskiej uczelni.
Idź do oryginalnego materiału