Politycy Prawa i Sprawiedliwości alarmują: na stanowiskach w miejskich spółkach komunikacyjnych pojawiają się ludzie związani z Koalicją Obywatelską. Jak już informowaliśmy, wiceprezesem Tramwajów Szczecińskich został Arkadiusz Pawlak, który będzie zarabiać 21 tysięcy złotych miesięcznie. Okazuje się, iż również w spółkach autobusowych wiceprezesami będą ludzie związani z KO. – Te spółki nigdy nie miały wiceprezesów, te stołki zostały zrobione pod działaczy Koalicji Obywatelskiej – mówi Krzysztof Romianowski, przewodniczący klubu radnych PiS w szczecińskiej radzie miasta.