Prezydent z wotum zaufania i absolutorium

1 dzień temu
Dziś, 25 czerwca, podczas sesji Rady Miejskiej w Elblągu przeprowadzono głosowanie nad absolutorium i wotum zaufania dla Prezydenta Elbląga Michała Missana. Niespodzianki nie było.


Koalicja Obywatelska, która w 25-osobowej radzie ma 15 mandatów, udzieliła Prezydentowi Elbląga Michałowi Missanowi wotum zaufania. Radni PiS tym razem nie byli jednomyślni (klub nie wprowadził dyscypliny podczas głosowania). 5 radnych zagłosowało „przeciw”, a 4 „wstrzymało...
Idź do oryginalnego materiału