Prezydent Gulewski z absolutorium. Radni ocenili jego pracę

2 godzin temu
W czwartek odbyła się jedna z najważniejszych w roku sesji Rady Miasta Torunia. Dyskutowano o raporcie o stanie gminy. Radni głosowali nad wnioskiem o wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu. Dyskusja ze skromnym udziałem mieszkańców Najpierw przedstawiono raport o stanie gminy za 2025 rok. Podczas etapu zadawania pytań radni zwracali uwagę między innymi na […]
Idź do oryginalnego materiału