Powołano nową Radę Nadzorczą Szpitala Południowego w Warszawie. Znamy jej skład

1 godzina temu

Powołano nową radę nadzorczą Szpitala Południowego. Poprzedni zarząd odwołano w czwartek (18 czerwca) na wniosek prezydenta Warszawy. To w związku z aferą wokół zarobków byłego koordynatora tamtejszego SOR-u – lekarz Dawid Kacprzyk, były radny Ursusa z ramienia Koalicji Obywatelskiej, miał w rok zarobić około 1,6 mln złotych.

Warszawski Szpital Południowy ma nową Radę Nadzorczą. Oficjalnie. W jej skład weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński. Ten skład gwarantuje połączenie doświadczenia i kompetencji w wielu obszarach: od prawa, przez funkcjonowanie spółek, po wiedzę medyczną – poinformował we wpisie na Facebooku stołeczny prezydent Rafał Trzaskowski.

Idź do oryginalnego materiału