Afera w Szpitalu Południowym. Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą

1 godzina temu
Zdjęcie: Rafał Trzaskowski


Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, iż w nowej radzie nadzorczej Szpitala Południowego znaleźli się Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński.
Idź do oryginalnego materiału