Afera w Szpitalu Południowym. Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą
1 godzina temu
Zdjęcie: Rafał Trzaskowski
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, iż w nowej radzie nadzorczej Szpitala Południowego znaleźli się Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński.
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Afera w Szpitalu Południowym. Rafał Trzaskowski ogłosił nową radę nadzorczą
Powiązane
To był dobry budżet…
33 minut temu
Polecane
Opóźnienia w budowie S19. PiS znalazł winnych
48 minut temu
Letnia potańcówka pod gołym niebem w Otrębusach
56 minut temu








