Posiedzenia Sejmowej Komisji Infrastruktury na Warmii i Mazurach. Co dalej z S16?

olsztyn.com.pl 1 godzina temu
W dniach 22–24 czerwca sejmowa Komisja Infrastruktury obradowała w Elblągu, Olsztynie i Ełku. Jednym z tematów była droga S16 na odcinku Mrągowo–Orzysz–Ełk. Podczas konferencji prasowej w Olsztynie wiceminister infrastruktury Stanisław Bukowiec zapowiedział, iż resort liczy na szybsze procedowanie inwestycji. Sprawa pozostaje jednak otwarta, bo wariant C przez cały czas budzi sprzeciw części mieszkańców, samorządów i organizacji społecznych.
Idź do oryginalnego materiału