Polska na czele koalicji w UE. Chodzi o miliardy z ETS po 2030 roku

7 godzin temu
Zdjęcie: /Pawel Wodzynski/East News /East News


Z inicjatywy Polski dwanaście państw UE zaapelowało w liście do Komisji Europejskiej o utrzymanie i zwiększenie Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku. Polska jest jego największym beneficjentem – chodzi więc o jeden z kluczowych filarów finansowania transformacji energetycznej.
Idź do oryginalnego materiału