Ponad połowa Polaków nie chce, by pary jednopłciowe, które zawarły związek małżeński, otrzymywały prawo do świadczeń ZUS. Za jest 43 proc., a 6,5 nie ma w tej sprawie zdania – wynika z sondażu IBRiS przygotowanego na zlecenie „Rzeczpospolitej”, a opisanego w poniedziałkowej gazecie.
Polacy podzieleni w sprawie świadczeń ZUS dla par jednopłciowych. Nie chcą, by były traktowane jak małżeństwa
2 miesięcy temu
Zdjęcie: Polacy nie chcą, by parom jednopłciowym przysługiwały świadczenia z ZUS?
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- Polacy podzieleni w sprawie świadczeń ZUS dla par jednopłciowych. Nie chcą, by były traktowane jak małżeństwa
Powiązane
Minister zdrowia przepadła jak kamień w wodę
8 godzin temu
Rumunia i Mołdawia zjednoczone? Przyjęto projekt ustawy
10 godzin temu
To on będzie nowym szefem ZUS. Kim jest Liwiusz Laska?
12 godzin temu













