Polacy o decyzji Nawrockiego ws. orderu Zełenskiego. "Fatalny krok"

1 godzina temu
Po decyzji Karola Nawrockiego Wołodymyr Zełenski odesłał Order Orła Białego do Polski kurierem. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą o całej sprawie i decyzji polskiego prezydenta. Choć dominuje wyrozumiałość wobec kroku Nawrockiego, w tej sprawie są też zdania sceptyczne.
Idź do oryginalnego materiału