Iran o rozmowach z USA: Nie było negocjacji ws. programu nuklearnego

1 godzina temu
W czasie niedzielnych rozmów z delegacją USA w Szwajcarii nie negocjowaliśmy ws. programu nuklearnego Iranu - oświadczył w poniedziałek rzecznik irańskiego resortu dyplomacji Esmaeil Baghaei, dodając, iż nie podjęto żadnych nowych zobowiązań.
Idź do oryginalnego materiału