2 czerwca uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 7 w Rybniku uczestniczyli w wycieczce do Dworu w Łukowie Śląskim. Podczas wizyty mieli okazję poznać historię tego wyjątkowego miejsca oraz jego walory architektoniczne. Następnie wzięli udział w plenerze malarskim, podczas którego inspirowali się otaczającą przyrodą i zabytkowym otoczeniem Dworu, rozwijając swoje zdolności artystyczne. Wyjazd był doskonałą okazją do połączenia nauki z twórczą aktywnością oraz integracji uczniów. Powstałe prace stały się piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia, pełnego inspiracji i kontaktu z kulturą oraz naturą.

3 tygodni temu

![Ostrołęcka Rada Kobiet rusza do działania. Za nami pierwsze posiedzenie i ważna deklaracja prezydenta! [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/rada_kobiet.png)
![BRZESKO, RZEZAWA. Ponad 6 mln zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dla Powiatu Brzeskiego i gminy Rzezawa [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260624_RFRD_Brzesko-9.jpg)








![Budżet z nadwyżką i milionowe inwestycje. Wójt Krzysztof Grala z pełnym poparciem rady [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/730621344_1627107732754314_1080207776738247063_n.jpg)


