Pępek idzie w odstawkę? Spór w KO o jedynkę w okręgu bielskim

2 godzin temu
Zdjęcie: Wiceprezydent Bielska-Białej Przemysław Kamiński i poseł KO Małgorzata Pępek. / autor: BIP/Bielsko-Biała/Jerzy Wilamowski/CC BY-SA 4.0 Deed


Czy to koniec politycznej kariery poseł Małgorzata Pępek z Koalicji Obywatelskiej? Okazuje się, iż sprawa wepchnięcia się poza szpitalną kolejką może jeszcze bardziej osłabić jej pozycję w partii Donalda Tuska gdzie zaczyna się ostry bój o miejsca na listach...
Idź do oryginalnego materiału