"Oni już się choćby nie kryją". Kosiniak-Kamysz ostro o działaniach Brauna
Zdjęcie: / Pawel Wodzynski/East News /East News
W Sejmie zawrzało po konferencji prasowej z udziałem polityków niemieckiej AfD, zorganizowanej przez posłów Konfederacji Korony Polskiej. Wicepremier i szef MON, Władysław Kosiniak-Kamysz, nie przebierał w słowach, ostro krytykując działania ugrupowania Grzegorza Brauna. "Oni już się choćby nie kryją....

1 miesiąc temu






![Taksówkarz sprawcą kolizji w Ostrołęce. Posypały się punkty karne [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/kolizja_taxi.png)




