Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

8 godzin temu
Zdjęcie: Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku


Komisja Bezpieczeństwa i Porządku obradowała dziś w Starostwie Powiatowym w Kielcach. Posiedzeniu przewodniczył Starosta Kielecki Tomasz Pleban.
Idź do oryginalnego materiału