Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku
8 godzin temu
Zdjęcie: Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku
Komisja Bezpieczeństwa i Porządku obradowała dziś w Starostwie Powiatowym w Kielcach. Posiedzeniu przewodniczył Starosta Kielecki Tomasz Pleban.
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku
Powiązane
Atak na statek w cieśninie Ormuz
2 godzin temu
Remont dróg w Nasielsku
3 godzin temu
CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]
3 godzin temu
Piątkowa sesja Rady Powiatu
3 godzin temu
Polecane
Poświęcenie pojazdów (info)
1 godzina temu
Carney rozmawiał z Trumpem o Arktyce i NATO
1 godzina temu





![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)






