Nowy sztandar miasta oczekuje na ceremonialne wprowadzenie
Zdjęcie: Sztandar miasta na tle sali sesyjnej / Sztandar na tle sali sesyjnej. / Sztandar na tle sali sesyjnej. / Sztandar na tle sali sesyjnej / Sztandar na tle sali sesyjnej / Sztandar na tle sali sesyjnej
W Sali Sesyjnej im. Wojciecha Szczęsnego Kaczmarka odbyło się w piątek symboliczne zapieczętowanie informacji o fundatorze nowego Sztandaru Miasta Poznania. Pod listem dla przyszłych pokoleń podpisali się prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak i przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Ganowicz. W najbliższy poniedziałek sztandar - zgodnie z ceremoniałem - zostanie wprowadzony do użytku, zastępując po 26 latach dotychczasowy materialny symbol naszego miasta.

1 dzień temu




![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




