Nowy sztandar miasta oczekuje na ceremonialne wprowadzenie

1 dzień temu
Zdjęcie: Sztandar miasta na tle sali sesyjnej / Sztandar na tle sali sesyjnej. / Sztandar na tle sali sesyjnej. / Sztandar na tle sali sesyjnej / Sztandar na tle sali sesyjnej / Sztandar na tle sali sesyjnej


W Sali Sesyjnej im. Wojciecha Szczęsnego Kaczmarka odbyło się w piątek symboliczne zapieczętowanie informacji o fundatorze nowego Sztandaru Miasta Poznania. Pod listem dla przyszłych pokoleń podpisali się prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak i przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Ganowicz. W najbliższy poniedziałek sztandar - zgodnie z ceremoniałem - zostanie wprowadzony do użytku, zastępując po 26 latach dotychczasowy materialny symbol naszego miasta.
Idź do oryginalnego materiału