Nowe boisko w Głuszycy otwarte. Samorząd zdradza także plany dotyczące remontu basenu [VIDEO ROZMOWA]

17 godzin temu

W Głuszycy uroczyście otwarto nowe wielofunkcyjne boisko przy Szkole Podstawowej nr 3. Obiekt, który powstał dzięki finansowemu montażowi kilku instytucji, już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodzieży. To jednak nie koniec sportowych inwestycji w gminie, bo urzędnicy szykują się do całkowitej metamorfozy odkrytego kąpieliska. O tym z Romanem Głodem, burmistrzem Głuszycy, rozmawia nasza reporterka, Agnieszka Pisarska.

Idź do oryginalnego materiału