Starostwo Powiatowe w Łukowie organizuje po raz kolejny „Niedzielę z Sienkiewiczem”. Tym razem na wyprawę śladami noblisty urodzonego w Woli Okrzejskiej zaproszeni zostali mieszkańcy gminy Trzebieszów.
Kolejna edycja „Niedzieli z Sienkiewiczem” odbędzie się 28 czerwca W programie m.in.: msza święta w Sanktuarium w Woli Gułowskiej, zwiedzanie świątyni i Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków, poczęstunek oraz wizyta w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Wyjazd o godzinie 10:30 z parkingu przy kościele w Trzebieszowie II.
Zapisy realizowane są 25 czerwca do godziny 9:00. Przyjmowane są pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 605 184 500.

3 dni temu











