W Grudziądzu była Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, minister pracy i polityki socjalnej, wiceprzewodnicząca Nowej Lewicy. Spotkała się z prezydentem Maciejem Glamowskim i mieszkańcami (zdjęcia)

egrudziadz.pl 2 godzin temu

W konferencji prasowej uczestniczyli też Piotr Hemmerling, I wicewojewoda kujawsko-pomorski oraz wiceprezydent Róża Lewandowska i radni. Odbyło się też spotkanie z grudziądzanami.

W spotkaniu w gabinecie prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego uczestniczyła też wiceprezydent Róża Lewandowska oraz radni Lewicy Łukasz Kowarowski i Przemysław Decker.

– Była to okazja do rozmowy o różnych, ważnych sprawach dotyczących Grudziądza i wyzwaniach, przed którymi stają miasta podobnej wielkości – poinformował prezydent Maciej Glamowski. – Mówiliśmy o przedsięwzięciach, jakie możemy wspólnie podejmować. Rozmawialiśmy także o demografii, sytuacji na rynku pracy, sprawach społecznych i oświacie.

(Marz)

Idź do oryginalnego materiału