Najzdolniejsi ósmoklasiści z gminy Olszewo-Borki nagrodzeni! [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
23 czerwca, w Przystani odbyła się oficjalna gala, podczas której wręczono Nagrody Wójta Gminy Olszewo-Borki. Wyróżnienia trafiają co roku do absolwentów klas ósmych, którzy kończą szkołę z najwyższymi wynikami w nauce, sukcesami sportowymi, artystycznymi lub reprezentowali swój ...
Idź do oryginalnego materiału