Miejska choinka posłuży teraz akcjom dobroczynnym. Są już pierwsze dzieła wykonane z ubiegłorocznego drzewka – mówi rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze.
Ewelina Fabiańczyk wskazuje, iż świąteczne drzewo zostało pocięte na kawałki i przekazane artystom, którzy wykorzystując swoje umiejętności, stworzyli z nich m. in. obrazy.
Prace artystów zostaną wystawione na aukcje charytatywne, o których Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze będzie na bieżąco informować w swoich mediach społecznościowych, a zebrane fundusze będą przekazane na leczenie wzroku Wojtka, chłopca z okolic Babimostu.
Ewelina Fabiańczyk była gościem Rozmowy po 9.
Polecamy
Bielik zwiastunem wiosny. W regionie do lęgów przygotowuje się już ponad 100 par
Ponad 100 par bielików przygotowuje się do lęgów na terenie województwa lubuskiego – poinformował PAP Michał Bielewicz z Regionalnej Dyrekcji...
Czytaj więcej
Kto odpowiada za bałagan wokół marketu ?

Wkrótce powstanie ścieżka rowerowa do Zaboru


2 lat temu


![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1.jpg)















![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)
