W ostatni poniedziałek 8 kwietnia odbyła się premiera przygotowanego przez Fundację Życie i Rodzina filmu dokumentalnego ,,Miało nie żyć”. Naoczni świadkowie mówią o tym, jak wyglądają realia aborcji w polskich szpitalach – jakie są procedury, jak mordowane są dzieci i co dzieje się z tymi, które przeżyją aborcję. Te wstrząsające historie wydarzyły się naprawdę. Opowiadają o nich pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych, którzy osobiście zetknęli się z procederem mordowania dzieci.
W poniedziałek w Centrum Prasowym Foksal sala na premierze była całkowicie zapełniona. Widać, iż los dzieci nienarodzonych nie jest Polakom obojętny! Film wycisnął wiele łez wzruszenia, a także oburzenia, iż w naszej rzeczywistości dopuszcza się do tak wielkiego bestialstwa. Po pokazie był czas na pytania i dyskusję. Ta część spotkania poprzedzona była długą ciszą, bo widzowie nie mogli wyjść z szoku po tym, co zobaczyli w filmie.
Premiera filmu ,,Miało nie żyć” to mocny głos sprzeciwu w toczącej się w tej chwili w Polsce debacie nad rozszerzaniem dostępu do aborcji. Głos, iż każda aborcja to odrażająca zbrodnia. Jest to prawda, wobec której nie da się przejść obojętnie.









Zorganizuj pokaz u siebie!
Chcemy umożliwić pokazy filmu wszędzie, gdzie zgłoszą się chętni. Tych z Państwa, którzy chcieliby zorganizować pokaz filmu u siebie, prosimy o zgłaszanie się na [email protected]
Pomóż nam w nagłośnieniu i rozpowszechnieniu filmu! https://www.ratujzycie.pl/wesprzyj

2 lat temu




![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1.jpg)










![[PILNE] Zmiany w diecezji rzeszowskiej. Leon XIV mianował koadiutora](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/24/66e7ce22e6f195180102a06a25ad11a1/webp/deon/feed/372398_xpqS_bp_Chudzio_98.jpg.webp)
