Małopolska i Świętokrzyskie łączą siły. Wspólnie chcą przyciągnąć jeszcze więcej turystów

1 godzina temu
Wspólna promocja atrakcji, łączenie szlaków turystycznych i nowe partnerstwa samorządów mają zwiększyć ruch turystyczny w Małopolsce i województwie świętokrzyskim. Pierwszym krokiem było podpisanie listów intencyjnych na Zamku w Chęcinach.
Idź do oryginalnego materiału