Magistrat podpisał umowę na remont dróg w sołectwie Zawada

6 godzin temu

Remonty drogowe w sołectwie Zawada. Magistrat podpisał umowę na modernizację trzech ulic: Kwiatowej, Morwowej oraz Agrestowej.

W planach m.in. wymiana nawierzchni oraz przebudowa dojazdów do posesji. Na realizację prac przeznaczono prawie 600 tysięcy złotych.

O szczegółach inwestycji mówi Paweł Tonder, wiceprezydent Zielonej Góry:

Wiceprezydent Zielonej Góry podkreśla, iż w najbliższym czasie mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu:

– Każdy remont jest dla nas niezwykle cenny – mówi Mateusz Zawodny, sołtys sołectwa Zawada:

Prace remontowe powinny być zrealizowane do końca sierpnia.

Idź do oryginalnego materiału