KSK Noteć wygrywa w I dniu turnieju

inowroclaw.info.pl 2 tygodni temu

KSK Qemetica Noteć Inowrocław wygrywa swoje pierwsze turniejowe spotkanie i w niedzielę o godz. 14.00 zagra w finale o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia. Podopieczni Przemysława Łuszczewskiego pokonali WKS Śląsk II Wrocław 78:67. Na początku spotkania nastąpiło oficjalne pożegnanie Mikołaja Groda. Wybiegł na parkiet i zdobył swój ostatni punkt z linii rzutów osobistych. Przez pierwsze trzy kwarty meczu trwał wyrównany pojedynek. Żadna ze stron nie uzyskała wyraźnej przewagi. Choć bywało, iż podopieczni Radosława Hyżego odskoczyli na kilka punktów. Najważniejsze okazały się ostatnie trzy minuty spotkania. Przy wyniku bliskim remisu na boisku ponownie pokazał się Olek Filipiak i swoja postawą w obronie dał sygnał do ataku. Punkty zdobywali Sobiech Robak i Orłowski. Śląsk nie był wstanie już nawiązać walki z gospodarzami. pierwsze spotkanie Decka Pelplin – PGE GiEK Turów Zgorzelec 100:99 Decka: Czerniwicz 25, Davis 18, Szymański 14, Krajewski 8, Sączewski 8, Ciesielski 8, Zabrocki 8, Ratajczak 7, Szczypiński 2, Jamiołkowski 2, Dziekański 0 KSK Qemetica Noteć Inowrocław - WKS Śląsk II Wrocław 78:67 Noteć: Robak 17, Sobiech 14, Malesa 12, Washington 9, Rompa 6, Orłowski 6, Marcinkowski