Kosiniak-Kamysz zasiadł za sterami A330 MRTT. Tak z bliska wygląda tankowiec

1 godzina temu
Wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z wiceminister obrony Magdaleną Sobkowiak-Czarnecką są w Hiszpanii. Odwiedzili tam kompleks przemysłowy Airbus Defence and Space. Szef MON miał też okazję zasiąść w maszynie, która już niebawem będzie tankowcem A330 MRTT.
Idź do oryginalnego materiału