W najbliższą sobotę mieszkańcy Rybnika będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu łączącym aktywność fizyczną, edukację ekologiczną oraz integrację lokalnej społeczności. Gra terenowa „Kończymy ta gańba” odbędzie się w ramach Zielonego Tygodnia Unii Europejskiej i będzie poświęcona problematyce jakości powietrza oraz sposobom jej poprawy.