Kończymy ta gańba w Rybniku. Ekologiczna gra terenowa o smogu i czystym powietrzu

naszrybnik.com 1 godzina temu
W najbliższą sobotę mieszkańcy Rybnika będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu łączącym aktywność fizyczną, edukację ekologiczną oraz integrację lokalnej społeczności. Gra terenowa „Kończymy ta gańba” odbędzie się w ramach Zielonego Tygodnia Unii Europejskiej i będzie poświęcona problematyce jakości powietrza oraz sposobom jej poprawy.
Idź do oryginalnego materiału