Kolejne modernizacje w świetlicy wiejskiej w Motycznie

spottedalert.pl 2 godzin temu

Za blisko 180 tys. zł gmina wyremontuje dach budynku. Prace zakończą się jesienią. Dzisiaj burmistrz Grzegorz Dziubek podpisał umowę z wykonawcą – firmą Budowlano-Handlową “Daniel”. Od marca 2021 roku mieszkańcy Motyczna mają wodociąg. W zlikwidowanej szkole jest utwardzony plac do spotkań i rekreacji, altana oraz boisko. Korzystają z odnowionych pomieszczeń. Gmina stworzyła też, w dawnym domu nauczyciela, dwa mieszkania komunalne. […]

Idź do oryginalnego materiału