Kierowca wjechał w grupę osób we Włoszech. Burmistrz przekazał nowe informacje
Zdjęcie: Miejsce zdarzenia w Modenie we Włoszech
Wśród rannych w Modenie, gdzie samochód wjechał w grupę przechodniów, jest tylko jedna osoba z Polski — przekazał PAP burmistrz pobliskiej miejscowości Castelfranco Emilia, Gianni Gargano. Dodał, iż włoska agencja Ansa błędnie przytoczyła jego wypowiedź, jakoby obrażenia odniosły cztery osoby z polskiej rodziny.

3 tygodni temu











