Małogoszcz obchodzi wyjątkowy jubileusz. Minęło 30 lat od chwili, gdy miejscowość ponownie znalazła się na mapie polskich miast. Uroczysta gala zgromadziła samorządowców, mieszkańców oraz osoby związane z rozwojem miasta, które od trzech dekad konsekwentnie buduje swoją pozycję w regionie świętokrzyskim. W piątek, 29 maja, w restauracji „Stara Fabryka” odbyła się gala z okazji 30. rocznicy […]
Jubileusz pełen wspomnień, wyróżnień i spojrzenia w przyszłość
spottedalert.pl 3 tygodni temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Jubileusz pełen wspomnień, wyróżnień i spojrzenia w przyszłość
Powiązane
Polacy ocenili włodarzy swoich miast [SONDAŻ]
1 godzina temu
Polecane
ROZMOWA DNIA. Adam Jarubas, wiceprezes PSL
48 minut temu
Trwa budowa ulicy Dmowskiego
52 minut temu
Ukraina zaatakowała Moskwę. Nad miastem liczne drony
59 minut temu












