„Zielony ład” stał się wcieleniem całego zła, które nęka polskiego rolnika. Tymczasem „zielony ład” to tylko proekologiczne tumanienie Komisji Europejskiej, tego centrum lobbingu korporacji z wszystkich sektorów gospodarki. Miałby on chronić atmosferę poprzez ograniczanie emisji dwutlenku węgla? Jednak nie trafia w sedno problemu, a jest nim wzrost gospodarczy, kolejne inwestycje w „rewolucję” energetyczną, cyfrową, biotechnologie....
Jedni nafaszerują cię mięsem, drudzy ołowiem. Z jakim ładem powinien walczyć polski rolnik?
2 lat temu
- Strona główna
- Ekologia
- Jedni nafaszerują cię mięsem, drudzy ołowiem. Z jakim ładem powinien walczyć polski rolnik?
Powiązane
Bioodpady: z pojemnika na pole, przez kompostownię
5 godzin temu
Polecane
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem Diecezji Rzeszowskiej
33 minut temu

![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1.jpg)















![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)
