W dniu 20 czerwca na boisku w Łukowie Śląskim odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Gaszowice. Wszystkie drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach – sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym, prezentując wysoki poziom wyszkolenia, sprawności i sportowej rywalizacji. Przez cały czas trwania zawodów druhów gorąco dopingował także Starosta Powiatu Rybnickiego, Damian Mrowiec, który po zakończeniu zmagań wręczył zwycięzcom puchary oraz złożył gratulacje wszystkim uczestnikom.
Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:
Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:
1 miejsce KSRG OSP Szczerbice
2 miejsce KSRG OSP Gaszowice
Grupa A – mężczyźni:
1 miejsce KSRG OSP Szczerbice
2 miejsce KSRG OSP Gaszowice
3 miejsce OSP Łuków Śląski
4 miejsce OSP Czernica
Grupa C – kobiety:
1 miejsce KSRG OSP Szczerbice
2 miejsce KSRG OSP Gaszowice
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i godnego reprezentowania swoich jednostek
Foto: OSP Gaszowice

2 dni temu
![Prezydent Robert Szewczyk z wotum zaufania i absolutorium [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47336/025691b987f633ada51b9911a45033ed.jpg)










