„Lasy Państwowe wycinają za dużo drzew. Na ich działania nakładają się zmiany klimatu i chociażby to, iż drzewa zaczęły rosnąć wolniej, bo przez kilka lat były potężne susze. 80 procent lasów to nasze wspólne dobro, a nie mamy możliwości zaskarżenia decyzji Lasów Państwowych w sprawie ich działań” – mówi Augustyn Mikos z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.
- Strona główna
- Ekologia
- Lasy idą na deski i na opał
Powiązane
Rajcza: Nie chcemy wymierać w skansenie!
4 godzin temu
INFORMACJA O ZANIECZYSZCZENIU POWIETRZA – 26.06
22 godzin temu
Polecane
Potrzeba pilnych zmian. Tysiące Polek czeka
1 godzina temu
Ruszyły na wojnę z rakiem. Naukowcy pokazali niezwykłą broń
1 godzina temu
Diecezjalny Dzień Wspólnoty w Toruniu
2 godzin temu

3 lat temu







.webp)






