
Jestem przekonana, iż wygramy te wybory!
Dzisiaj kończymy tegoroczną kampanię. Kończę ją w gronie przyjaciół i przyjaciółek, w gronie Zielonych. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wspierały mnie w tej kampanii. Jesteście najlepszą drużyną!
Dziękuję bardzo restauracji Vega za gościnę oraz za całe wsparcie!
W tę niedzielę głosujemy za Polską ekologiczną, demokratyczną i solidarną!
Publikacja sfinansowana przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI













![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)

