Ćwiczenia w leśnictwie Krzeszów

czadrow24.pl 1 dzień temu
Nadleśnictwo Kamienna Góra informuje, iż od dziś (poniedziałek, 22 czerwca) do środy na terenie leśnictwa Krzeszów będą odbywały się ćwiczenia pożarnicze. Dziś, korzystając ze zbiornika na terenie szkółki leśnej, budowana jest magistrala wodna służąca do dostarczania wody, niezbędnej w przypadku pożaru zlokalizowanego głęboko w lesie. Trenowany jest także wariant z udziałem samolotu gaśniczego. W ćwiczeniach, realizowanych w ciągu trzech dni, mają wziąć udział wszystkie jednostki straży z powiatu kamiennogórskiego.
Idź do oryginalnego materiału