Afera w szpitalu w Żywcu. Posłanka Koalicji Obywatelskiej wepchnęła się na badania bez kolejki
Zdjęcie: Afera w szpitalu w Żywcu. Posłanka Koalicji Obywatelskiej wepchnęła się na badania bez kolejki
Jeszcze nie opadł kurz po wybuchu afery w Szpitalu Południowym w Warszawie, a media donoszą o kolejnym skandalu z udziałem posłanki Koalicji Obywatelskiej. Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką. Dzięki temu zamiast dwóch lat czekała tylko trzy tygodnie.

13 godzin temu










