„Tam giną ludzie”. Zawrzało po słowach sygnalisty!

3 godzin temu
Zdjęcie: Siedziba Szpitala Południowego w Warszawie / autor: PAP/Marcin Obara


To mogą być najbardziej wstrząsające oskarżenia, jakie dotąd padły w sprawie afery Warszawskiego Szpitala Południowego! Dr Emil Jędrzejewski, były ordynator i sygnalista, który alarmował władze Warszawy o nieprawidłowościach w placówce, wprost stwierdził, iż za czasów zarządzania SOR-em przez Dawida...
Idź do oryginalnego materiału