30-METROWE KOŁO WIDOKOWE STANIE NAD JEZIOREM DRWĘCKIM

ostrodanews.pl 1 dzień temu

To na razie wizualizacja, ale wszystko wskazuje na to, iż już w niedługim czasie nad Jeziorem Drwęckim pojawi się nowa atrakcja. Burmistrz Ostródy Rafał Dąbrowski poinformował, iż na końcu ulicy Spichrzowej ma stanąć 30-metrowe koło widokowe.

Jak przekazał burmistrz, będzie to prywatna inicjatywa. Z atrakcji będzie można podziwiać panoramę Jeziora Drwęckiego oraz Ostródy z wysokości około 30 metrów.

Jeżeli prace przebiegną zgodnie z planem, koło ma zostać uruchomione jeszcze przed tegorocznymi Dniami Morza i pozostać w mieście do końca wakacji. Według zapowiedzi konstrukcja ma być bardzo podobna do koła widokowego, które funkcjonowało wcześniej w Elblągu.

Burmistrz zapowiedział również, iż szczegóły dotyczące funkcjonowania atrakcji zostaną podane w najbliższym czasie. Z jego wpisu wynika także, iż posiadacze Karty Ostródzkiej mogą liczyć na dodatkowe korzyści związane z korzystaniem z koła widokowego.

To kolejna atrakcja, która ma urozmaicić wakacyjną ofertę miasta i przyciągnąć zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Ostródę

Idź do oryginalnego materiału