Mieszkańcy Olszynki mogą odetchnąć z ulgą. Po licznych protestach i rozmowach z Radą Dzielnicy Gdańsk zrezygnował ze zmiany trasy autobusu 178. Linia przez cały czas będzie kursować z Placu Solidarności na Olszynkę, obsługując wszystkie dotychczasowe przystanki. Jednocześnie od 1 października skrócona zostanie linia 131, a na ulice wyjedzie nowy autobus oznaczony numerem 183. Trzy fakty Decyzja po rozmowach z mieszkańcami Jak poinformował dyrektor ZTM, Łukasz Kłos, decyzja zapadła po wielu rozmowach z przedstawicielami Rady Dzielnicy i samymi mieszkańcami. Naszym zadaniem jako organizatora przewozów pasażerskich jest zapewnienie transportu odpowiadającego na realne potrzeby wielu grup mieszkańców – podkreślił. Dzięki korekcie autobus 178 nie zmieni
ZTM wycofuje się ze zmian. Linia 178 zostaje
wbijamszpile.pl 9 miesięcy temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- ZTM wycofuje się ze zmian. Linia 178 zostaje
Powiązane
Morawiecki reaguje po słowach Sadowego. "To hańba"
18 minut temu
Sensacyjny wątek z kampanii Nawrockiego. Zagrożenie życia?
1 godzina temu
Kto wpuścił prawnika ludzi Putina do spółki IP?
1 godzina temu













