Zgrzyt w obozie władzy. Minister odcina się od Arłukowicza: Trzeba przeprosić

1 godzina temu
Wiceminister cyfryzacji Michał Gramatyka w programie "Tłit" Wirtualnej Polski otwarcie przyznaje, iż ostatnia afera w ochronie zdrowia jest nie do obrony. Zamiast atakować dziennikarzy i sygnalistów, należy przeprosić i naprawić system - uważa polityk. Odciął się tym samym od działań części obozu władzy, w tym Bartosza Arłukowicza, którzy próbowali umniejszać znaczenie medialnych doniesień.
Idź do oryginalnego materiału