Wczoraj odbyło się spotkanie samorządowców w sprawie budowy drogi S10. W posiedzeniu zespołu parlamentarnego uczestniczył Przemysław Burzyński Starosta Sierpecki i Członek Zarządu Sławomir Krystek. Obradom przewodniczyła Poseł na Sejm RP Pani Elżbieta Gapińska. ![]()
Podczas spotkania poruszono tematy wykluczenia komunikacyjnego oraz możliwości, jakie daje budowa drogi S10. Rozmawiano także o przebiegu drogi przez tereny należące do mieszkańców naszego województwa. Czekamy także na przedstawienie ostatecznych wariantów przebiegu drogi ![]()






1 rok temu






![[FOTO] Siatkarki czechowickiego MKS w Urzędzie Miejskim. Przed nimi debiut w II lidze](https://img.czecho.pl/2026/06/siatkarki_czechowickiego_mks_w_urzedzie_miejskim_przed_nimi_debiut_w_ii_lidze_0d55.jpg)

![Kilka dni bez kontaktu. Tragiczne odkrycie w mieszkaniu przy Kołobrzeskiej [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/728035302_1539296271161307_1799874219589190498_n.jpg)


