Poseł PiS, b. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wyjechał z Węgier do USA po tym, jak władzę w Budapeszcie przejął nowy premier Peter Magyar. Prokuratura Krajowa sformułowała wobec Ziobry zarzuty w sprawie nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości. Miał on popełnić 26 przestępstw, m.in. wydawać swoim podwładnym polecenia łamania prawa
Zbigniew Ziobro wyjechał do USA. Prokuratura zarzuca mu kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Zbigniew Ziobro wyjechał z Węgier do USA. Były minister sprawiedliwości związany jest z nieprawidłowościami w Funduszu Sprawiedliwości
- Strona główna
- Sądownictwo i KPO
- Zbigniew Ziobro wyjechał do USA. Prokuratura zarzuca mu kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą
Powiązane
Polecane
Para Ukraińców zatrzymana w Kielcach za przemyt ludzi
1 godzina temu
Radłów. Policyjny patrol wodny uratował życie 24 latka
1 godzina temu
64-latek utonął w zalewie w Komorowie
2 godzin temu













