Nie wiem jak Wy, ale ja mam już dość. Miarka się przebrała. Niech to się wreszcie skończy. Niech wszyscy pójdą w cholerę. Niech wygra kto chce. Układ bowiem musi trwać. Układu nie obali byli chłystek albo banda krzykaczy. Układ napędza się siłą swoich ying i yang. Układzie, trwaj! W jednym z programów w internetach zaproszono...
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Zatopieni w układzie
Powiązane
Szwecja. Awantura o kary za odwodzenie od korekty płci
40 minut temu
Zuzanna Dąbrowska: Prezenty Nawrockiego i milczenie KO
44 minut temu
Europa nie daje rady Temu, Amerykanom się udało
1 godzina temu
Terminy – Stawki – Limity – Lipiec 2026
5 godzin temu
Polecane
Wakacje 2026. Zadbajmy wspólnie, aby były bezpieczne!
6 godzin temu
Wiadomo, gdzie zagra Jakub Szumert. "Ogromna duma"
6 godzin temu
Rosną obawy o bezpieczeństwo policjantów w Kanadzie
8 godzin temu

2 lat temu








