W Sługocinie zakończył się projekt pn.: „Modernizacja pomieszczeń w sali edukacyjno-szkoleniowej OSP w m. Sługocin”, dofinansowany kwotą 70 000,00zł z XIV edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.
Projekt zakładał wykonanie modernizacji sali w zakresie budynku OSP w Sługocinie w zakresie wykończenia podłóg, ścian i sufitów z dociepleniem, stolarki drzwiowej oraz instalacji wod.- kan. i oświetleniowej.
Podstawowy zakres robót obejmował m.in. wykonanie sufitu podwieszanego, montaż stolarki drzwiowej, malowanie, gipsowanie ścian, montaż oświetlenia LED czy roboty zewnętrzne poprawiające dojazd i dojście do sali czy zakup stołów i ławek.Zadanie współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+”.






1 rok temu












![Uroczystość intronizacji Króla Kurkowego [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/intronizacja-krola-kurkowego-2026-fot.-artur-gawle0001.jpg)
