Zaczyna to wszystko wyglądać groźnie i… bardzo źle!

2 dni temu

• „Ukraińcom, jak widać, nie wolno ufać. My się wypruwamy, czyścimy magazyny, a oni defraudują wszystko, co tylko mogą. Zełeński obiecał, iż zrobi z tym porządek, nie zrobił.”

• „Przeraża nas fakt, iż rozkradane są miliony pieniędzy, które należą do nas podatników UE, członków NATO. Moim zdaniem, najwyższy czas by NATO i KE stworzyły jakąś komisję, która będzie nadzorować podział i wydatek tych środków”.

…to tylko niektóre z opinii POLSKICH GENERAŁÓW!!!

Jednocześnie Ministerstwo Obrony Narodowej udaje, iż problemu z korupcją i znikającym uzbrojeniem (które Polska BEZPŁATNIE oddaje Ukraińcom) NIE MA, a premier Polski Pan Donald Tusk BEZ ratyfikacji ze strony polskiego Parlamentu podpisuje obszerną „Umowę o współpracy w zakresie bezpieczeństwa między Ukrainą a Polską”.

Co interesujące – minister obrony Pan Władysław Kosiniak-Kamysz w tej sprawie… milczy. Nikomu także nie przeszkadza, iż na Ukrainie (jak podają media) wystarczy zapłacić 7 tys. USD, aby „uchylić się” od służby wojskowej. Ale matrix!!!

Zaczyna to wszystko wyglądać groźnie i… bardzo źle. Polacy – czas się obudzić!

„Ukraińcom, jak widać, nie wolno ufać. My się wypruwamy, czyścimy magazyny, a oni defraudują wszystko, co tylko mogą. @ZelenskyyUa obiecał, iż zrobi z tym porządek, nie zrobił."
„Przeraża nas fakt, iż rozkradane są miliony pieniędzy, które należą do nas podatników UE,…

— #tosiesamokomentuje (@placzekgrzegorz) July 10, 2024
Idź do oryginalnego materiału